English עברית
בין -2016 –  1985  משרד כרמון – כרמון  ייצג את ממשלת ארצות הברית בהתדיינויותיה האזרחיות בבתי משפט בישראל
 GLOBALAW  הוקמה כדי לאפשר שיתוף פעולה בינלאומי עם עורכי דין בחו”ל לטובת עניין הלקוח.
חדשנות, יוזמה, עקשנות, הקפדה על פרטים וההכרה שהאינטרס של הלקוח דורש סיום יעיל, הוגן וכלכלי של כל עניין שנמסר לטיפולנו.

עורכי הדין של כרמון — כרמון החלו בפעילותם הבינלאומית בישראל בשנת 1983 ובניו יורק בשנת 1985 , ומאז הקמתו המשרד פעיל ועוסק בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי בעיקר עבור לקוחות בינלאומיים וממשלות.  חלק ניכר מפעילות המשרד הוא בליטיגציה, בייצוג חברות זרות בישראל וחברות ישראליות בחו”ל.

משרדנו ייצג ומייצג לאורך השנים גופים מסחריים וכלכליים מהמובילים במשק, בהם קופ”ח, עתונים יומיים, מפעלים תעשייתיים מהגדולים בישראל ,חברות קבלניות, בתי תוכנה וחברות היי-טק, גופים ציבוריים, חברות מסחריות, מוסדות חינוך ועוד קשת נרחבת של לקוחות.

מאז 1985 ועד סוף 2016 (במשך 31 שנה) ייצג משרדנו את ממשלת ארצות הברית בהתדיינויותיה האזרחיות בבתי משפט בישראל. בנפרד, המשרד שימש גם באותה תקופה כיועצים המשפטיים הקבועים של שגרירות ארה”ב בישראל ושל הקונסוליה האמריקאית בירושלים בנושאים משפטיים שוטפים שאינם כרוכים בהתדיינויות בבתי משפט. משרדנו ייצג בהצלחה בבתי משפט בישראל גם את האיחוד האירופי ואת כוח האו”מ בסיני.

משרדנו מתאפיין בחדשנות, יוזמה, עקשנות,  הקפדה על פרטים וההכרה שהאינטרס של הלקוח דורש סיום יעיל, הוגן וכלכלי של כל עניין שנמסר לטיפולנו.

ככל שעניין מסויים דורש התמקצעות בשטח בו יש יתרון לעורכי דין אחרים, בין אם בישראל ובין אם בחו”ל אנו נאתר את המומחה המתאים ונעבוד עמו בשיתוף פעולה לטובת עניין הלקוח.


עו”ד חגי כרמון חיבר את “פסקי חוץ בישראל- הכרה ואכיפה” שיצא לאור  על ידי ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין בישראל. לספר נוספה הקדמה מאת המשנה לנשיא ביהמ”ש העליון, השופט אליעזר ריבלין. זהו הספר הראשון בתחום מורכב זה של המשפט הבינלאומי שיוצא בישראל מאז 1996. עד כה הספר צוטט בהסכמה ב 24 פסקי דין בישראל, לרבות 8 פסקי דין של בית המשפט העליון.
בית ההוצאה לאור Springer הוציא לאור  את המהדורה האנגלית של הספר בכריכה קשה ובמהדורה אלקטרונית. 

כרמון & כרמון
משרד עורכי דין
‏‪info@carmonlaw.com‬
“תודות מרובות עבור עבודתך היוצאת מן הכלל. ממשלת ארה”ב היא ברת מזל שהתאפשר לה להיעזר במומחיותך.”
מרטין אינדיק,שגריר ארה”ב לישראל
“הרשה לי לחרוג ממדיניות האוניברסיטה ולשבח אותך על עבודה משובחת מן המדרגה הראשונה בשירות משפטי וייעוץ שנתת לנו. אין זו מן השגרה שמוסד גדול כשלנו כותב מכתבי הערכה ותודה עבור שירותים שניתנו, מאחר והאוניברסיטה מעורבת באין ספור מחקרים, עיסקאות מסחריות ומשפטיות בפעילותה היומיומית, ואינה יכולה להתפנות להביע את תודתה בכל מקרה ומקרה. אולם, למרות זאת מצאתי לנכון לחרוג מהנוהל הרגיל ובמקרה זה להביע תודה והוקרת האוניברסיטה
פרופ’ שלמה אקשטיין, נשיא אוניברסיטת בר-אילן
“נוכח הצלחתכם בפתרון העניין שביקשנו מכם לטפל, אני מבקש בהזדמנות זו להודות לכם על עבודה מושלמת.”
משה פאר, שגריר וקונסול ישראל בניו יורק. 
כל הציטוטים הנ”ל תורגמו מאנגלית.
“לבקשתי, הסכמת להעביר לצוות ההקמה של הרשות לאיסור הלבנת הון, הרצאה ארוכה ומקפת בנושא: היבטים מעשיים של המעקב אחר דרך ההלבנה של כספים שמקורם בפשע.” זו היתה הצלחה אדירה: חברי הצוות נהנו מכל רגע של ההרצאה וגמרו את ההלל עליך ועל הרווח אשר הפיקו (בהבט המקצועי) מן ההרצאה
עו”ד ליאור חורב, הממונה על הקמת הרשות לאיסור הלבנת הון.

ראה מאמרים שנכתבו ע”י ראש המשרד הישראלי עו”ד איתי כרמון
1234

Copyrights – 2011 Carmon & Carmon. All rights are reserved.